AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Tarihleri Ne Zaman?

aof-bahar-donemi-kayit-yenileme-tarihleri

Anadolu Üniversitesi’nin, Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi kayıt yenileme tarihleri ne zaman? Herkesin merak ettiği aöf 2016 bahar dönemi kayıt yenileme tarihleri Anadolu Üniversitesi’nin sosyal medya hesaplarında ve üniversitenin internet sitesinden akademik takvimde açıklandı.

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri 22 Şubat – 4 Mart tarigleri arasında yapılacak. AÖF kayıt yenilemeyle ilgili bütün açıklaman AÖF’nin internet sitesi üzerinde yer alıyor.

Bahar döneminde kayıt yenileyecek olan öğrencilerin 30 AKTS kadar ders alma hakları var. Ders alacak olan öğrencilerin tekrar aldıkları dersler hariç bir şekilde alacakları dersleri eksiltebilir yada toplam 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders alabilirler.

AÖF ders ekle-sil işlemleri aöf’nin internet sitesi üzerinden yapılacak olup, aöf öğrencilerinin sorun yaşamamaları için ilk derslerini seçtikten sonra ödeme yapmaları gerekmektedir.

AÖF Bahar Dönemi kayıt yenileme harç ücretleri Kredi Kartı yada Banka Kartı ile öğrenci sayfasından, Vakıfbank şubelerinden ve Vakıfbank ATM’lerinden ve internet bankacılığından yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir