AÖF Kayıt Yenileme Tarihi Ne Zaman ?

AÖF Kayıt Yenileme Tarihi Ne Zaman ?

Anadolu Üniversitesi AÖF kayıt yenileme tarihi belli oldu. Anadolu Üniversitesinde açıköğretim, iktisat ve işletme fakültelerinde bölümlerinden birinde okuyan öğrencilerin ders-ekle sil ve kayıt yenileme tarihi Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinde yayınladı. 

AÖF Kayıt Yenileme Tarihi Ne Zaman Başlayacak?

Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinde yayınlanan takvime göre AÖF kayıt yenileme tarihi 24 Eylül – 5 Ekim 2018 tarihleri arası olarak duyuruldu.  Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesinde okuyan öğrencilerin yeni dönem kayıt yenileme işlemlerini belirtilen tarih aralığında AÖF’nin internet sitesi üzerinden ders ekle sil işlemlerini yapabilirler.  

Açıköğretim Fakültesinde daha önce okuyan ve kaydı silinen öğrenciler için ise af kapsamında kayıt yenileme getirildi. 2018-2019 öğretim yılında kayıt yaptırmak isteten öğrencilerin fakükte tarafından atanan dersleri seçmek isterlerse Af Kapsamında Kayıt Ders Ekleme İşlemleri’nin tarihi ise 4 – 5 Ekim 2018 tarihleri arasında. 

AÖF kayıt yenileme tarihi zamanlarının güncel olarak takip etmek isteyenler ve kayıt yenileme işlemlerini yapmak için buradan güncel tarihlere ulaşabilirsiniz; AÖF Kayıt Yenileme

AÖF’de İlahiyat bölümünde okumak istiyorsanız ve dersleri merak ediyorsanız İlahiyat bölümünde okutulan dersler için sizi böyle alalım; AÖF İlahiyat Bölümünde Okutulan Dersler 

 

 

Bir cevap yazın