Uzaktan İslami Eğitim Huzem Kayıtları Başladı!

uzaktan-islami-egitim-huzem

Uzaktan İslami İlimler Eğitimi vermekte olan Huzem’in (Hudayi Uzanten Eğitim Merkezi) bu seneki 2016-2017 dönemine ait kayıtları başladı.

Huzem’in İslami İlimler Eğitim Programı başvuruları 30 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek. İslami İlimler öğrenmek isteyen herkesimden insan başvuru yapabilir programa kaydolabilir.

Alanında uzaman hocalar tarafından verilen bu derslerde dönemlik olarak 6 ders bulunuyor. Senelik ise 12 ders olarak kayıt yaptırabilmeniz mümkün. 30 Eylül tarihine kadar yapılacak olan kayıtlarda bütün derslerden eğitim alabilmeniz yanında istediğiniz tek dersten yada sadece ihtiyacınız olan derslerden de başvuru yapabilirsiniz.

Tek ders için kayıt ücreti 50 TL iken dönemlik olan 6 ders ücreti 150 TL, senelik 12 ders ise 250 TL ücreti bulunmaktadır.

Huzem’in derslerine internet olan her yerden cep telefonu, bilgisayar ve tablet aracılığıyla dersleri takip edebilirsiniz. Kaçırdığınız dersleri ise sistem üzerinden tekrarını izleyebilirsinz. Sertifikalı eğitim verilmektedir.

İslami İlimler Eğitimi’nde güz döneminde bulunan dersler arasında Kuran’an-ı Kerime’e Giriş, Akaid, Siyer, Hadis’e Giriş , Tasavvuf ve İlmihal dersleri bulunmaktadır.

Bahar döneminde ise Tefsir, Hadis Metinleri ve Akaid, Siyer, Tasavvuf ve İlmihal’in kalan konuları işleniyor.Eğitimler alanlarında uzman hocalar tarafından yapılıyor. Bu eğitimler hakkında detaylı bilgi almak yada kayıt olmak isteyenler buradan bilgi alabilirler.

 

huzem2016

 

Bir cevap yazın